[PRZYJĘTE] [MOD] Inferno Black
1. Nick IC: Inferno Black.
2. Imię: Adamy.
3. Wiek: 15.
4. Steam ID:STEAM_0:1:95639072.
5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcać na serwer jako Moderator?: od 13:36 do 23:00.
6. Na czym chcesz się najbardziej skupić podczas bycia Moderatorem?: na pilnowaniu graczy by przestrzegali regulamin na pilnowaniu eventów, jak i morze ich organizowaniu na zajmowaniu się reportami itp. co mod powinien robić.
7. Czy masz doświadczenie w administracji SCP-RP?: tak byłem na 2 serwerach SCP.
8. Co skłoniło Cię by złożyć podanie do administracji?: chce wspierać serwer jak to najlepiej możliwe, więc jako mod.
9. Jakie są Twoje dobre i złe strony?: jestem miły, dobry, cierpliwy, mam dobre humory. Zły jestem kiedy się nie wyśpię, no ale rzadko.
10. Jak oceniasz swoje relacje z graczami?: z 0/10 10.
11. Posiadasz sprawny mikrofon? Oraz program Discord lub Ts3?: tak.
12. Ilość godzin w Garry's modzie: 5846,5h.
13. Napisz przebieg eventu. (min 8 zdań): breach SCP 049 podczas badań 2 kalsy d zamienionych w SCP 049-2+1 naukowiecz+2 FO SCP 049 podczasz rutynowego patrolu 2 FO zauważa breacha SCP 049 i informują o tym, a drektor placówki zażądał lockdown CHCZ i wzywa MFO do zabezpieczenia SCP 049 i ster minowania podmiotów SCP 049-2 w między czaszie FO ma zabrać personel do schronu, a FT pilnować SCP 049 i podmiotów SCP 049-2, lecz udaje im się rozwalić szybę i przedostają się dalej, 3 z FT zostaje przemienionych w podmioty SCP 049-2 i FT informuje, że SCP 049 przedostał się przez śluze, Drektor placówki każe włączyć lockdown w klasie d by SCP 049 nie mogło się dostać i przemieszczać w podmioty SCP 049-2 klasy D.
A ta klasa D, która jest na badaniach ma zostać ster minowana z rozkazu Dyrektora placówki FO miało pomóc FT powstrzymać SCP 049 by nie mogło przejść dalej do wejścia MFO do placówki międzyczasie MFO przyleciało i wchodziło do placówki byli już blisko śluzy dokładnie jechali windą jak dotarli na miejsce widzą FO i FT jak powstrzymują napieranie podmiotów SCP 049-2 to im kazali się odsunąć i oni załatwili sprawę ze SCP 049-2 a potem ze SCP 049 i go odstawili do przechowalni i odlecieli z placówki, a FO musiało wezwać osobę, która by naprawiła szklane drzwi i wszystko dobrze się kończy i można było wyłączyć lockdown.
[Obrazek: lU6qpon.png]