[PRZYJĘTE] Rekrutacja na moderatora
#1
1. Nick IC: John Williams
2. Imię: Szymon
3. Wiek: 18
4. Steam ID: STEAM_0:0:17176816
5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcać na serwer jako Moderator?: od 2 do 5h dziennie 
6. Na czym chcesz się najbardziej skupić podczas bycia Moderatorem?: Na wprowadzenie ładu na serwerze oraz kontrolowanie poziomu RP oraz graczy.
7. Czy masz doświadczenie w administracji SCP-RP?:  nie
8. Co skłoniło Cię by złożyć podanie do administracji?:  Chęć pomocy przy rozwoju serwera oraz kontroli graczy i poziomu RP.
9. Jakie są Twoje dobre i złe strony?: Dobre-bezstronność, doświadczenie jako SA na Military RP oraz WW2 RP, znajomość ULX 8/10, kultura  Złe strony- mała ilość godzin na serwerze (przez szkołę), chamscy gracze oraz trolle potrafią mnie wkurzyć, często chodzę nie wyspany :>
10. Jak oceniasz swoje relacje z graczami?: Oceniam je na Dobre chociaż mogły by być jeszcze lepsze
11. Posiadasz sprawny mikrofon? oraz program Discord lub Ts3?: Discord oraz posiadam sprawny mikrofon
12. Ilość godzin w Garry's modzie: ok. 1230h
13. Napisz przebieg eventu. (min 8 zdań): Podczas rutynowych testów technicznych przy SCP-106 wykryto że jego cela przechowawcza ulega zmianie a konkretnie widoczne stają się na niej rdzawe ślady. Natychmiastowo technicy powiadamiają Dyrektora który zawiadamia radę O5. Wszelkie środki ostrożności zostają cielone FO obstawia okolice przechowalni SCP-106. Dyrektor wprowadza Lockdown na CZ po czym wzywa Mobilną Formacje Operacyjną (MFO). MFO przylatuje Helikopterem po około 20 minutach ale w tym czasie SCP-106 zdążył wydostać się z swojej celi przechowawczej i zabić kilku FO. MFO wkracza do placówki i natychmiastowo szuka SCP-106 w CZ, w tym czasie Personel Naukowy przechwycił jedną klase D i wraz z FO przetransportował ją do celi przechowawczej SCP-106. Cela zostaje pośpiesznie naprawiana a FO umieszcza Klase D do środka przechowalni i przywiązuje ją do specjalnego stołu do łamania kości piszczelowych. MFO w tym czasie znalazło SCP-106 z zdołało na krótkie chwile stawić mu opór, jednak po czasie ewakuowali się aby nie zostać przeniesionym do wymiaru łzowego. SCP-106 krążył po CZ przez następne 10min aż naukowiec nie przełączył wajchy do łamania kości i nie włączył głośników. Ryk klasy D słychać było na całą placówkę przez co SCP-106 wrócił do swojej celi przechowawczej w której został zamknięty. MFO zabezpieczyło CZ ale po krótkim czasie stwierdziło że jest to zbędne i wraca do swojej bazy.
Dyrektor ściąga Lockdown z CZ i wzywa sprzątaczy do posprzątania zwłok i krwi zabitych przez SCP-106.

Wymagania
- 15 Lat
- Min 600 godzin w Garry's modzie
- Event ma być złożony
- Min 4 dobre i złe strony
- Mikrofon, aplikacja: Ts3 lub discord
#2
<center><img src="https://i.imgur.com/9ihoQC0.png" title="source: imgur.com" /></a></center>
[Obrazek: lU6qpon.png]