[PRZYJĘTE] Podanie na Moderatora SCP-RP
#1
1. Nick IC: Klasa D 9978
2. Imię:  Szymon
3. Wiek:  13
4. Steam ID: STEAM_0:1:92394360
5. Ile czasu jesteś w stanie poświęcać na serwer jako Moderator?: od 3h do 6h w zależności od pory dnia.
6. Na czym chcesz się najbardziej skupić podczas bycia Moderatorem?: Na tym aby osoby przestrzegały regulaminu i na dobrym RP.
7. Czy masz doświadczenie w administracji SCP-RP?: Mam, byłem jedynie dwa razy jako moderator na innych serwerach, lecz w moim wieku ciężko się dostać przynajmniej na moderatora.
8. Co skłoniło Cię by złożyć podanie do administracji?: Chciałbym przynajmniej dostać się na moderatora, bo sporo czasu temu nie miałem styczności z administracją i chciałbym to naprawić. Mam małe szansę na dostanie się, lecz można mi zaufać
9. Jakie są Twoje dobre i złe strony?:  Dobre to: jestem kulturalny, cichy/nieśmiały, odpowiedzialny i nie jestem toksyczny. Złe to: można mnie dosyć prosto wyprowadzić z równowagi, czasami jak coś odwalę to po prostu muszę ochłonąć i nie ma mnie przy komputerze nawet do 30 min (zależy jaka to sytuacja), czasami nie mogę być na czas na serwerze z powodu brata i no mogę się też obrazić.
10. Jak oceniasz swoje relacje z graczami?: Nie wiem jak to ocenić z powodu że nie wiem co inni o mnie myślą lecz myślę jest to moce 7/10.
11. Posiadasz sprawny mikrofon? oraz program Discord lub Ts3?: Posiadam dobry mikrofon, mam także discorda i Ts3.]
12. Ilość godzin w Garry's modzie: 479h, miałem sporą przerwę jeśli chodzi o gmoda.
13. Napisz przebieg eventu. (min 8 zdań): Oczywiście jak to na początku pytam się czy ludzie chcą event czy nie, a jeżeli chcą to uzgadniam to z administracją jaki to może być. Załóżmy że mój pomysł był dobry i wygląda on tak. Naukowcy potrzebują jeszcze jeden test SCP - 096, więc jednostki specjalne od Klasy D zabierają jednego z D, po czym udają się do klatki z SCP - 096. Klasa D wchodzi do klatki i słucha się poleceń które wydają naukowcy, D nieświadomie spojrzał na twarz 096 i po chwili 096 wstaje i zaczyna atakować. Naukowcy nie mieli tego w planach i automatycznie kazali ewakuować D z klatki. I w tym samym momencie gdy klata się otworzy gdzie już stała tam jednostka specjalna 096 się obejrzał. SCP - 096 wyszedł z klatki zabijając wszystkich po kolei kto na niego spojrzał. I tak właśnie zaczyna się tak jakby Breach gdzie personel D może przeżyć lub nie.
#2
<center><img src="https://i.imgur.com/9ihoQC0.png" title="source: imgur.com" /></a></center>
[Obrazek: lU6qpon.png]